O aplikaci

Vnitrofiremní bazar slouží ve firmě zaměstnancům k inzerování použitých nebo rozbalených věcí, které chtějí prodat nebo darovat dál. Jedná se o místo, kde mohou zaměstnanci publikovat zboží na prodej - mohou uvést název, přiložit fotografii, popis produktu a jeho cenu.

Ještě více informací a vizuální ukázku aplikace naleznete ZDE.

O aplikaci
Funkce

Poptávka produktu

Poptávající pak může produkt, který ho zaujal, jednoduše poptat. Díky předem připravené zprávě, kterou lze změnit, je poptání produktu snadné a rychlé. Poptávka přijde prodávajícímu do emailu a následný prodej již probíhá po domluvě zaměstnanců.

Poptávka produktu

Benefit pro zaměstnance i zaměstnavatele

Aplikace vnitrofiremní bazar funguje jako jakýkoli jiný online bazar, který je dostupný na internetu. Tento je však přístupný pouze pro zaměstnance vaší firmy. Benefitem pro zaměstnance je pohodlný obchod v rámci firmy, od kolegů, které znají.

Pro zaměstnavatele může být tato aplikace nástrojem pro zvýšení návštěvnosti intranetu na SharePointu nebo může také vést ke zvýšení používání aplikace MS Teams, kam lze aplikaci také umístit. 

Ještě více informací a vizuální ukázku aplikace naleznete ZDE.

Benefit pro zaměstnance i zaměstnavatele
Technické informace
Cena
Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky