Základní informace

Xeelo od počátku vyvíjíme jako platformu pro manažery, v níž je možné i ten nejkomplexnější proces nastavit, nikoli programovat, protože jsme si všichni prošli velkými firmami nebo korporacemi a víme, jak procesy mohou v praxi vypadat. Věřím, že se tato zkušenost do Xeela i do našeho přístupu k vedení projektů pozitivně promítá.

Funkce

NIKDY NIC NEPROGRAMUJETE

Ať už je váš proces jakkoli složitý, můžete se spolehnout, že ve Xeelu ho dokážeme nakonfigurovat. Není potřeba nic programovat a tím řešení uzavírat a prodlužovat dobu jeho implementace. Díky tomu ho může rozvíjet i vaše interní IT.

<strong>NIKDY NIC NEPROGRAMUJETE</strong>

RYCHLE SE IMPLEMENTUJE A DOVOLÍ MĚNIT ZADÁNÍ

Díky tomu, že se nic nemusí programovat, trvají projekty zpravidla zlomek času v porovnání s tradičními systémy. Ty nejlepší nápady navíc přicházejí v průběhu projektu a vy si je můžete dovolit realizovat s minimálními dopady.

<strong>RYCHLE SE IMPLEMENTUJE A DOVOLÍ MĚNIT ZADÁNÍ</strong>​

UMOŽNÍ VÁM PRACOVAT I MIMO KANCELÁŘ

Ke Xeelu máte zdarma nativní mobilní aplikaci. Můžete ji využít v nejrůznějších procesech – ať už chcete po zaměstnancích, aby zadávali žádosti o dovolenou nebo třeba kontrolovali kvalitu. Ani pro aplikaci nemusíte vyvíjet nic speciálního. Pomocí mobilu nebo tabletu můžete žádosti samozřejmě i schvalovat.

<strong>UMOŽNÍ VÁM PRACOVAT I MIMO KANCELÁŘ</strong>​

MĚŘÍ VÝKONNOST PROCESU A VŠECHNO LOGUJE

Xeelo sleduje, jak dlouho žádosti stojí v jednotlivých krocích a na koho čekají. Pomůže vám odhalit slabá místa v procesech nebo nastavení, která proces brzdí. A vedle toho loguje veškeré aktivity, což může pomoct při dohledávání faktů nebo při auditu.

<strong>MĚŘÍ VÝKONNOST PROCESU A VŠECHNO LOGUJE</strong>​

Mobilní aplikace

Mobilní aplikaci vyvíjíme s ohledem na následující dva hlavní scénáře využití:​

  • Zakládání žádostí, kdy uživatel pomocí mobilní aplikace startuje proces (např. vyfotí a doplní data k účtence a odešle do schvalovacího workflow).​
  • Vyřešení úkolu, který byl uživateli přiřazen v rámci workflow (např. servisnímu technikovi v rámci workflow service desku).​

Alternativní možností využití je schvalování žádostí. Toto je nicméně možné (a nejspíš běžnější) i pomocí e-mailových notifikací.​

Aplikace je vyvíjena pro platformy iOS a Android a využívá maximum hardwarových možností zařízení (fotoaparát s možností čtení čárových, QR a Matrix kódů, GPS a funkce diktování textu).

Mobilní aplikace
Technické informace

XEELO JE POSTAVENO NA TECHNOLOGIÍCH MICROSOFT

  • Základem je databáze Microsoft SQL a technologie .NET a Angular. Spolupracuje s Office 365, Power BI i dalšími službami.
  • Kde budete Xeelo provozovat, je čistě na vás. Může to být na vaší infrastruktuře, v cloudu i hybridně.
Cena
Poskytovatel

Intelligent Studios s.r.o.

 

Digitalizujeme firmy s pomocí platform Xeelo, Dex, Budova Online a Microsoft Dynamics. Pomáháme firmám s digitalizací prostřednictvím inteligentních řešení i lidí.

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky