E-book - MS Teams chat mimo týmy a online schůzky

Jste často na cestách nebo využíváte někdy home office a potřebujete nástroj pro rychlou komunikaci? Rádi byste efektivně využili dobu, který byste jinak strávili na cestách na porady nebo za zákazníky? Rádi byste ušetřili čas sobě, svým v kolegům i zákazníkům?

V tom případě je tento navazující e-book ze série e-booků věnujících se aplikaci Microsoft Teams přesně to pravé. Dozvíte se v něm spoustu užitečných informací a tipů jak na chat mimo týmy, online hovory, videohovory a online schůzky.

E-book - MS Teams chat mimo týmy a online schůzky
Funkce

Co v e-booku najdete

Nejprve se podrobně seznámíte s chatem mimo tým, poté se zaměříte na online hovory a videohovory. Kromě toho Vás e-book provede celým procesem týkající se plánování, vytváření a úpravou online schůzky až po jejich nahrávání.

Zároveň se věnuje i tématům jako je sdílení obrazovky z Vašeho pohledu, nebo když ji sdílí Vaši kolegové.

Část e-booku je věnována i tomu, jak online schůzka vypadá z pohledu externisty.

Ještě více o e-booku naleznete ZDE.

Co v e-booku najdete

Komu je e-book určen

E-book je určený pro mírně a středně pokročilé uživatele, kteří už znají aplikaci Teams, třeba z našeho prvního e-booku Seznamte se s Microsoft Teams, a chtějí rozšířit své dovednosti o práci s chatem a online schůzkami.  

Celý e-book je doplněný velkým množstvím PrintScreenu, abyste jednotlivé kroky snadno převedli do praxe. K tomu všemu v něm najdete velké množství tipů a upozornění z praxe.

Komu je e-book určen

Obsah

1. CHAT MIMO TÝM

1.1. Chat s jedním člověkem

1.2. Chat s více lidmi

1.3. Akce v chatu

2. ONLINE HOVORY A VIDEOHOVORY

2.1. Zahájení hovoru s vámi

2.2. Přijetí hovoru vašeho kolegy/kolegyně

2.3. Základní funkce

2.4. Další funkce využívané v hovoru

2.5. Sdílení obrazovky

2.6. Hlasová Schránka

3. ONLINE SCHŮZKY

3.1. Plánování online schůzky v Teams

3.2. Plánování schůzky v Outlooku Online

3.3. Plánování schůzky v Outlooku 2019

3.4. Připojení ke schůzce a základní informace

3.5. Základní orientace ve schůzce

3.6. Akce ve schůzce

3.7. Schůzka v kanálu

3.8. Sdílení plochy

3.9. Nahrávání schůzky

Podrobný obsah naleznete ZDE.

Obsah
Technické informace
Cena
CZK250.00/ bez DPH

E-book

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky