E-book MS Teams pro administrátory - základy vytváření a správy týmu

Potřebujete ve vaší firmě nástroj pro spolupráci, kde bude skupina lidí, nebo klidně celá firma komunikovat a sdílet soubory? Nebo už jste Microsoft Teams, které toto všechno nabízí, objevili, a rádi byste se dozvěděli, jak co nejlépe vybudovat jednotlivé týmy.

V tom případě je tento e-book  ze série e-booků věnujících se aplikaci Microsoft Teams z pohledu správce přesně to pravé. Dozvíte se v něm spoustu užitečných informací a tipů o vytváření a správě týmu z ohledu administrátora.

E-book MS Teams pro administrátory - základy vytváření a správy týmu
Funkce

Co v e-booku najdete

Nejprve se podrobně seznámíte se zásadními teoretickými informacemi ohledně základního vytváření týmů, poté se zaměříte na praxi a správu týmů. Dozvíte se, jak do týmu přidávat členy z firmy i externisty.

Kromě toho Vás e-book provede celým procesem správy týmu a jeho nastavení až po hromadnou správu týmu. Část e-booku je věnována tomu, jak přidávat a spravovat kanály a karty jednotlivých týmů.

Více o E-booku naleznete ZDE.

 Co v e-booku najdete

Co dále e-book obsahuje

E-book je určený pro mírně pokročilé uživatele, kteří už znají aplikaci Microsoft Teams z pohledu uživatele. Třeba z našeho prvního e-booku Seznamte se s Microsoft Teams, a chtějí rozšířit své dovednosti o práci o vytváření a správě týmů z pohledu administrátora.  

Kromě správců Microsoft 365 je určený i běžným uživatelům, protože právě oni mohou ve většině firem vytvářet a spravovat týmy.

Celý e-book je doplněný velkým množstvím PrintScreenu, abyste jednotlivé kroky snadno převedli do praxe. K tomu všemu v něm najdete velké množství tipů a upozornění z praxe. 

Co dále e-book obsahuje

Obsah

Každá kapitola obsahuje dopodrobna vysvětlenou danou oblast a má příslušné podkapitoly.

1. VYTVÁŘENÍ TÝMŮ

1.1. ZÁKLADNÍ TEORIE

2. SPRÁVA A NASTAVENÍ TÝMU

2.1. SPRÁVA ČLENŮ TÝMU

2.2. NASTAVENÍ TÝMU

2.3. HROMADNÁ SPRÁVA TÝMŮ

2.4. KANÁLY

2.5. KARTY

Podrobnější obsah naleznete ZDE.

Obsah
Technické informace
Cena
CZK200.00/ bez DPH

E-book

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky