E-book - Seznamte se s MS Teams

Microsoft Teams je centrální aplikací celého Microsoft 365 prostředí. Dnes už sdružuje téměř všechny aplikace z prostředí Microsoft 365 na jedno místo. Zároveň je aplikací, ze které můžete pružně a rychle komunikovat se svými kolegy, pořádat online konference a mnoho dalšího.

E-book - Seznamte se s MS Teams
Funkce

Co v e-booku najdete

Tento e-booku vás s MS Teams seznámí, ukáže vám, jak pracovat s chatem, jak spravovat týmy a mnoho dalšího.

Do e-booku jsou zasazené také naše zkušenosti z praxe, díky kterým se vyvarujete chybám např. při zakládání týmů.

Vše je, jako ve všech našich e-bookách, doprovázeno PrintScreeny pro lepší orientaci.

Více o E-booku naleznete ZDE

Co v e-booku najdete

Obsah

Každá kapitola obsahuje dopodrobna vysvětlenou danou oblast a má příslušné podkapitoly.

1 CO JE TO MICROSOFT TEAMS

2 PŘÍSTUP K TEAMS ONLINE A ZÍSKÁNÍ PC APLIKACE

3 ZÁKLADNÍ ORIENTACE A NASTAVENÍ V APLIKACI TEAMS

4 ZÁKLADNÍ PRÁCE S TÝMY

5 CHAT V TÝMU

Obsah
Technické informace
Cena
CZK190.00/bez DPH

E-book

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky